Blog

Materiały konstrukcyjne

Ytong Panel

buduj szybciej, efektywniej i przy mniejszej ilości pracowników

Ytong Panel to innowacyjny system wielkowymiarowych paneli z betonu komórkowego przeznaczonych do szybkiego budowania ścian działowych. Wysokość paneli jest dostosowywana do wysokości kondygnacji, co pozwala na znaczną przyspieszenie procesu konstrukcji - nawet do 4 razy szybciej niż przy użyciu tradycyjnych metod murowych. Dzięki gładkiej powierzchni paneli nie ma potrzeby wykonywania tynkowania, co dodatkowo zwiększa efektywność procesu budowlanego.

07.02.2024
Więcej ...
Sufity podwieszane

OWA - sufity podwieszane

OWA to firma znana i ceniona w całej Europie jako producent innowacyjnych rozwiązań systemowych na sufity w każdym obszarze zastosowania. To również najlepsze pod względem technicznym oraz estetycznym systemy sufitowe, tworzone z pasją od ponad 70 lat. Sufit i jego powierzchnia to element występujący w każdym pomieszczeniu bez względu na jego funkcję czy przeznaczenie.

14.12.2021
Więcej ...
Elewacje Materiały wykończeniowe

Scalamid

To innowacyjny materiał o wszechstronnym zastosowaniu wyprodukowany z surowców mineralnych i naturalnych włókien. Z powodzeniem możemy nim pokryć płaskie powierzchnie jak elewacja, ściany wewnętrzne czy podłogi, ale też zaokrąglone elementy. Stanowią konkurencyjną alternatywę dla płytek ceramicznych lub tapet ponieważ są odporne na zaplamienia szkodniki i bakterie. Bezpieczne zarówno w kontakcie z żywnością jak i dla środowiska naturalnego.

10.05.2021
Więcej ...
Wnętrza Elewacje

dryvit

Dryvit to pierwsza firma, która wprowadziła do Polski bezspoinowe systemy ociepleń ETICS już w latach 70 tych XX wieku! Wywodząca się z USA, gdzie ma ok 50% rynku marka z pingwinem jest synonimem jakości i innowacji w wykończeniach elewacji, sprawdzonych w każdej strefie klimatycznej naszego globu, począwszy od gorącego klimatu Las Vegas, Dubaju, poprzez wilgotny klimat Wysp Brytyjskich, strefy umiarkowane Polski do mroźnej Alaski czy Syberii.

15.04.2020
Więcej ...