Blog

Sufity podwieszane

OWA - sufity podwieszane

OWA to firma znana i ceniona w całej Europie jako producent innowacyjnych rozwiązań systemowych na sufity w każdym obszarze zastosowania. To również najlepsze pod względem technicznym oraz estetycznym systemy sufitowe, tworzone z pasją od ponad 70 lat. Sufit i jego powierzchnia to element występujący w każdym pomieszczeniu bez względu na jego funkcję czy przeznaczenie.

14.12.2021
Więcej ...
Elewacje Materiały wykończeniowe

Scalamid

To innowacyjny materiał o wszechstronnym zastosowaniu wyprodukowany z surowców mineralnych i naturalnych włókien. Z powodzeniem możemy nim pokryć płaskie powierzchnie jak elewacja, ściany wewnętrzne czy podłogi, ale też zaokrąglone elementy. Stanowią konkurencyjną alternatywę dla płytek ceramicznych lub tapet ponieważ są odporne na zaplamienia szkodniki i bakterie. Bezpieczne zarówno w kontakcie z żywnością jak i dla środowiska naturalnego.

10.05.2021
Więcej ...
Wnętrza Elewacje

dryvit

Dryvit to pierwsza firma, która wprowadziła do Polski bezspoinowe systemy ociepleń ETICS już w latach 70 tych XX wieku! Wywodząca się z USA, gdzie ma ok 50% rynku marka z pingwinem jest synonimem jakości i innowacji w wykończeniach elewacji, sprawdzonych w każdej strefie klimatycznej naszego globu, począwszy od gorącego klimatu Las Vegas, Dubaju, poprzez wilgotny klimat Wysp Brytyjskich, strefy umiarkowane Polski do mroźnej Alaski czy Syberii.

15.04.2020
Więcej ...
Wnętrza Elewacje

Spieki kwarcowe KERLITE

Włoska jakość wielkoformatowego gresu od Cotto D’este Moda na bardzo duże płyty na ścianach i podłodze pojawiła się we Włoszech i szturmem zdobyła gusta miłośników nowocześnie urządzonych wnętrz. I choć tam używa się nazwy gres wielkoformatowy, u nas przyjęło się mówić o spiekach kwarcowych. Solidnych ich producentów mamy na rynku co najmniej kilku, ale warto czasem sięgnąć do korzeni i wiedzieć, co oferują włoscy specjaliści.

15.04.2020
Więcej ...