Ładny dom to nie wszystko. Dopiero w połączeniu z odpowiednią aranżacją otoczenia, sprawia wrażenie kompletnej całości. W hurtowni budowlanej MBS wiemy jak zadbać o oteczenie wokół domu.

Dzięki produktom z naszej oferty wykonasz efektowną ścieżkę ogrodową. Kostka brukowa czy płyty tarasowe nie tylko zapewniają komfort użytkowania, ale dzięki innowacyjnym kształtom i kolorom doskonale wkomponują się w zielone tereny wokół domu, tworząc poczucie harmonii. Z powodzeniem wykorzystasz je także przy tworzeniu wizytówki domu – podjazdu. Niezwykle ważne jest, by podczas aranżowania obiektów przydomowych zadbać o mocny, stabilny i wytrzymały budulec, który nie tylko będzie dobrze wyglądał, ale także będzie służył przez lata.

Różnorodność wysokiej jakości produktów oferowanych przez naszych producentów, którymi są ACO, CRH Klinkier, Libet, Pebek, Klinkier Przysucha, Quick-mix stwarza właściwie nieograniczone możliwości aranżacyjne, a ich łatwość w użyciu pozwala zaoszczędzić cenny czas. Przyjdź i obejrzyj! Oferujemy klientom możliwość zobaczenia na własne oczy w specjalnie przygotowanych wystawach zarówno kostki brukowej, bruku klinkierowego jak i płyt tarasowych.

Kontakt ze specjalistą:
Radosław Banaś