Sufity podwieszane to płyty przymocowane do górnych partii pomieszczeń za pomocą specjalnego systemu zawieszeń. W dzisiejszych czasach są jednym z najbardziej popularnych i ciekawych trendów w architekturze wnętrz. Poza estetycznym wyglądem oferują nam wiele dodatkowych funkcji, których nie mogą spełnić tradycyjne sufity.

Spisują się świetnie w zagospodarowywaniu przestrzeni pod względem oświetlenia i akustyki, a także pozwalają prowadzić w przestrzeni między stropem a sufitem podwieszanym wszelkie instalacje techniczne budynku. Wybierając płytę o wysokim współczynniku odbijania światła możemy dodatkowo zaoszczędzić energię przy niezbędnym minimum wykorzystania światła elektrycznego. Atutem tego typu konstrukcji jest również prosty montaż i łatwa konserwacja.

Wśród sufitów podwieszanych mamy do wyboru różnego rodzaju płyty – mineralne twarde, mineralne miękkie, metalowe, drewniane. Każdy model występuję w kilku wariantach kolorystycznych i w różnych fakturach. W swojej ofercie posiadamy Sufity podwieszane dobrze znanych i cenionych firm, takich jak: Knauf, Lafarge, OWA, Rockfon

Kontakt ze specjalistą:
Bartosz Kurpas