System suchej zabudowy oferuje nam nieograniczone możliwości wykańczania wnętrz. Stanowi on doskonałą alternatywę dla tradycyjnych tzw. mokrych technologii. Do zalet suchej zabudowy należy suchy i czysty montaż oraz ekologiczność produktu.

Płyty gipsowo-kartonowye lub gipsowo-włóknowe pozwalają stworzyć projekt mieszkania dopasowany do naszego gustu. Zapewniają także świetną izolację cieplną oraz akustyczną. Płyty nadają się także do pomieszczeń wilgotnych i stanowią odpowiednie podłoże pod glazurę, tapety i powłoki malarskie.

Konstrukcja poddaszy w starych domach z reguły wykonana jest z drewna, którego największym wrogiem jest wilgoć. Do adaptacji takich poddaszy wyśmienicie nadają się suche technologie, tzn. płyty gipsowo-kartonowe i profile, tworzące łatwe i szybkie w montażu systemy. Dzięki suchej technologii nie będzie też problemu z wykonaniem podłogi czy ścian. Stosując systemy suchej zabudowy nową powierzchnię mieszkalną można uzyskać w naprawdę bardzo krótkim czasie.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo produkty renomowanych i sprawdzonych firm, takich jak: Ecophon, Europrofil, Fermacell, Knauf, OWA, Rigips, Siniat

Kontakt ze specjalistą:
Bartosz Kurpas