Obsługa inwestycji budowlanych

Stawiamy na jakość i kompleksowość obsługi, a naszym największym kapitałem jest doświadczona i profesjonalna załoga.

W październiku 2007r. wdrożyliśmy nowoczesny informatyczny system sprzedaży umożliwiający naszym przedstawicielom podgląd stanów magazynowych i zamówień ‘na żywo’ oraz wystawianie faktur na budowie!

Przydzielamy również indywidualne limity kredytowe dla dużych firm budowlanych i deweloperskich z odroczonym terminem płatności.

Przygotowujemy kompleksowe oferty na certyfikowane systemy budowlane (np. przeciw pożarowe, izolcyjne itp.) oraz zapewniamy serwis techniczny od producenta danego systemu.

Organizujemy cało-samochodowe dostawy materiałów just-in-time bezpośrednio na budowę od producenta. Dostarczamy materiały sypkie w silosach z serwisem wymiany.

Posiadamy duże zapasy magazynowe w bardzo szerokim asortymencie na miejscu we Wrocławiu. Dzięki temu jesteśmy w stanie szybko reagować na awaryjne sytuacje na budowie ‘gdy czegoś nagle zabraknie’. Materiały naturalnie dowozimy na budowę specjalistycznymi samochodami, które umożliwiają rozładunek paletyzowanego towaru nawet na czwartą kondygnację!

Zapraszamy do współpracy!

Nasi reprezentanci do Państwa dyspozycji:

Włodzimierz Stępiński