Starannie dopasowany asortyment w naszym sklepie współgra z resztą oferowanych produktów, tak, by wspólnie tworzyć spójną i efektowną całość. Dlatego też obok mas tynkowych i wszelkiego rodzaju materiałów przygotowujących ściany do ostatecznego ozdobienia, mamy także szeroką gamę farb, lakierów, szpachli, wypraw dekoracyjnych i tapet.

Wszystkie oferowane farby i lakiery odpowiadają najwyższym wymogom estetycznym, a szeroka gama kolorów pozwoli wybrać barwę dokładnie taką, o jakiej marzymy.

W swojej ofercie posiadamy farby wewnętrzne, farby elewacyjne, farby dekoracyjne oraz farby do drewna i metalu takich firm jak: Alpina, Caparol, Dekoral, Dufa, Sikkens. Wszystkie te produkty cechuje wysoka jakość, ekologiczność, bezemisyjność oraz odporność na ścieranie i wpływ warunków atmosferycznych. Wystarczy zresztą spojrzeć na marki naszych producentów, by upewnić się, że pracujemy z liderami w tej dziedzinie.

Współpracujemy także z międzynarodową firmą Akzo Nobel w zakresie produktów marki Sikkens. Dzięki ekskluzywnym warunkom współpracy MBS, jest największym dostawcą produktów Sikkens we Wrocławiu. Posiadamy również dwa mieszalniki do farb Sikkens, które znajdują się w naszych punktach sprzedaży oraz stałe zatowarowanie we wszystkie bazy lakierów do drewna i metali, farb wewwnętrznych oraz fasadowych.

W MBS posiadamy również mieszalnik farb i tynków Caparol. System maszynowego barwienia ColorExpress zapewnia praktycznie nieograniczone możliwości kształtowania kolorystycznego wnętrz i fasad budynków. Za sprawą nowoczesnych rozwiązań technicznych mieszalnik dysponuje ponad 500 000 recepturami kolorów dla farb, lakierów tynków i systemu ochrony budowli.

Kontakt ze specjalistą:
Adam Waleszczuk