W MBS oferujemy Państwu szeroki wybór elewacji. W swojej ofercie posiadamy elewacje takich firm jak: Dryvit, Baumit, BASF, Caparol, Creaton, Euronit, Quick-mix, Rockwool, Termo Organika

Elewacja to element na który powinniśmy zwrócić uwagę w pierwszej kolejności. Dobrze wykonana elewacja świadczy o estetyce i może nadać każdemu budynkowi niepowtarzalnego charakteru. Jednak najważniejszą jej funkcją jest ocieplanie budynku i zabezpieczenie go przed szkodliwym wpływem czynników atmosferycznych oraz przed uszkodzeniami mechanicznymi. Precyzyjnie wykonana izolacja może przyczynić się do znacznie mniejszej utraty energii, co korzystnie wpłynie na nasz portfel. W swojej bogatej ofercie posiadamy materiały dociepleniowe i izolacyjne wielu dobrych, sprawdzonych marek w konkurencyjnych cenach.

W MBS posiadamy mieszalniki farb i tynków: Caparol, Dryvit oraz Quick-Mix . Dzięki temu tynki silikonowe, tynki akrylowe i siloksanowe oraz farby elewacyjne są dostępne zawsze od ręki. System maszynowego barwienia zapewnia praktycznie nieograniczone możliwości kształtowania kolorystycznego wnętrz i fasad budynków. Za sprawą nowoczesnych rozwiązań technicznych nasze mieszalniki dysponują ponad 5 mln recepturami kolorów dla farb, lakierów tynków i systemu ochrony budowli.

Kontakt ze specjalistą:
Marek Łopatyński